Katalog stron

Strony informatyczne

Wycieczki wirtualne

Zdjęcia panoramiczne 360 są to fotografie uzyskiwane z kilku ujęć w czasie obracania aparatu fotograficznego o pełny kąt 360 stopni w osi pionowej i kilku pojedynczych ujęć w dół i górę. Aparat musi być ulokowany w osi w tzw nodal point i jednocześnie zamocowany do specjalistycznej głowicy panoramicznej. Potem wszystkie te fotografie muszą być połączone stworzonym do tego celu programem w panoramę 360. W następnym kroku tak otrzymane panoramy 360 można złożyć w spacer wirtualny.r

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Tanie pokoje nad morzem 2013

  Mnóstwo osób jedzie na nadchodzące wakacje, i wielu z nich myśli, aby urlop był idealny, a równolegle nie niezwykle kosztowny. Dlatego warto byłoby się porządnie przyszykować i temu właśnie służy niniejsza strona tanie wakacje nad morzem. Na opisywanej stronie internetowej wynajdziesz wiele ciekawych wiadomości, praktycznych wskazówek i atrakcyjne, a jednocześnie sprawdzone propozycje wakacyjne, jakie umożliwiają tak naprawdę udany urlop. Warto jest przeczytać opublikowane artykuły, albowiem należy pamiętać, iż najlepsze tanie noclegi nad morzem są zajmowane bardzo wcześnie. Zapraszamy na opisywaną stronę tych zapobiegliwych, którzy chcą zaplanować tanie wczasy nad morzem, odpowiednio wcześnie, ażeby móc zamówić jeszcze tanie pokoje nad morzem , które spełnią zarazem wszelkie standardy.

  data: 10.06.2013 | adres: http://taniewakacje-nad-morzem.pl/ | słowa kluczowe: wakacje nad morzem tanie wakacje noclegi wczasy | czytaj więcej »

 • HOT-DANCE - Zespół muzyczny - Koszalin, Kołobrzeg, Słupsk, Białogard, Szczecin

  Niezwykle znaczącym aspektem, chociażby wieczorku tanecznego jest dobrze dobrana muzyka. Masa ludzi może stwierdzić, że powinno się załatwić kilka fajnych płyt z muzyką i problem przestaje istnieć. Nasza trójka, jako zespół muzyczny z dużym doświadczeniem doskonale wiemy, że prawda jest odmienna. Dobra muzyka musi pasować każdemu, a tego się nie uzyska korzystając z płyt. Zespół muzyczny, obsługujący imprezę musi być inteligentnym obserwatorem i poczynić co w jego mocy, aby każdy świetnie się bawił. Duża gama piosenek znacząco będzie wpływała na urozmaicenie zabawy. Promowany zespół HOT-DANCE zapewnia oprawę muzyczną wszelkich imprez na najwyższym poziomie. Zachęcimy do tańca wszystkich gości. Jeśli chcesz uzyskać więcej ważnych informacji zapraszamy na naszą stronę w internecie.

 • Krakowski fotograf

  Szukacie dobrego fotografa na swój ślub? Proponujemy Państwu bardzo wysokiej jakości fotografie ślubne. Fotograf ślubny z Krakowa udokumentuje dla Was najważniejsze chwile w Waszym życiu. Mamy w ofercie tak zdjęcia w plenerze, ale też bajeczne fotografie we wnętrzach. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, solidne wykonanie, delikatne, estetyczne fotografie i pełną terminowość. Fotograf ślubny z Krakowa zadowoli także klientów o najwyższych wymaganiach. Nasze dewiza to: oryginalnie, ekonomicznie, w terminie, a także estetycznie. Nasze zdjęcia wzruszą Was do łez. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty.

  data: 09.03.2013 | adres: http://dariuszczepiel.pl | słowa kluczowe: fotograf ślub wesele fotografia kraków zdjęcia ślubne | czytaj więcej »

 • Góry Sowie

  Właściwie wszystkie góry, a szczególnie Góry Sowie w każdym przypadku oferują sporo godnych uwagi rzeczy każdemu, kto tylko lubi spędzać swój czas w bardziej aktywny sposób. Najbardziej oczywistym wyborem jest tutaj naturalnie jazda na nartach – już tylko w Polsce znajdziemy całe mnóstwo ośrodków w których panują do tego doskonałe warunki. Równocześnie jednak także i w okresie letnim góry są rewelacyjnym miejscem dla nas wszystkich, bo przy tak wielu różnych szlakach górskich można wybierać się w bardzo długie wędrówki, włócząc się po Górach Sowich.

  data: 04.03.2013 | adres: http://www.wielkasowa.com.pl | słowa kluczowe: wielka sowa potoczek narty stok stacja narciarska | czytaj więcej »

 • Panoramy wirtualne

  Wycieczki wirtualne to oferta znajdująca się na stronie www extreme360.pl. Jeśli zamierzasz wyprzedzić konkurencję, to zaznajom się z zaletami jakie dają spacery wirtualne. Jest to propozycja skierowana do różnorodnych grup kontrahentów. Skorzystać z niej mogą między innymi ośrodki wypoczynkowe, biura nieruchomości lub też galerie sztuki. Dzięki wirtualnym wycieczkom będziesz mógł się wyróżnić na tle konkurencji i przez to pozyskać kolejnych klientów. Wejdź na stronę www extreme360.pl i przekonaj się sam jak wiele możesz zyskać dzięki panoramom wirtualnym.

  data: 18.02.2013 | adres: http://www.extreme360.pl | słowa kluczowe: wirtualne wycieczki spacery panoramiczne zdjęcia panoramy | czytaj więcej »

 • Zdjęcia online

  Strona internetowa fotopakiety.pl została utworzona aby przybliżyć użytkownikom czym jest zagadnienie wywoływania zdjęć online i ułatwić im ten proces. Jesteśmy grupą specjalistów z bogatym doświadczeniem. Korzystamy z najlepszych rozwiązań informatycznych, dostępnych w branży fotograficznej, dostępnych w fotografii. Dla wszystkich korzystających stworzyliśmy bardzo wygodną ofertę pakietów odbitek. W naszej firmie mogą państwo wywoływać już od 10 sztuk w cenach od 27gr! Każde zamówienie możecie odebrać w jednym wielu z dostępnych punktów odbioru na terenie niemal całego Śląska! Odwiedź naszą witrynę i zamów odbitki online!

 • Fotograf ślubny

  Ślub to dla wielu ludzi przełomowy dzień w życiu. Dzień, kiedy zmienia się wszystko i jednocześnie dzień, jaki rozpamiętuje się przez wiele, wiele lat. Dobrze byłoby wspominać przy profesjonalnie wykonanych zdjęciach, jakie sporządzi prezentowany fotograf ślubny z praktycznym doświadczeniem i artystycznym talentem. Trzeba pamiętać, że fotografia ślubna to rzecz nadzwyczaj wymagająca, bo niepowtarzalna. I to właśnie od zdolności fotografa ślubnego zależeć będzie, jak korzystnie nie dłuższe niż kilka sekund momenty zostaną uchwycone na odbitkach.

  data: 05.01.2013 | adres: http://www.knieja.info | słowa kluczowe: fotografia ślubna fotograf ślubny fotograf ślub | czytaj więcej »

 • Zdjęcia ślubne Koszalin, Kołobrzeg, Słupsk

  Za mąż pójście to jedne z zachwycających chwil jakie nas spotykają. Ogrom momentów z po wielu latach ulatuje, lecz te uroczystości trwają nam w pamięci na wieki. Akt zaślubin to niesamowite wydarzenie, pełne, miłości i życzliwości. Dlatego też warto utrwalić te ułamki sekund w kadrze aparatu. Organizując ślub i przyjęcie weselne wskazane jest zatroszczyć się o pamiątkowe zdjęcia, które zagwarantuje nam profesjonalny fotograf. Nasz zakład, zyskał wielkie doświadczenie w fotografiach ślubnych, dlatego też uchwyci w ślicznych zdjęciach te wyjątkowe wydarzenia. Polecam zdjęcia fotografa ślubnego z Koszalina Usługę wykonujemy w miejscowościach: Koszalin, Białogard, Kołobrzeg i Słupsk. Wykonujemy sesje plenerowe, zdjęcia podczas ceremonii ślubnej, a także fotki najlepszych momentów podczas uroczystości weselnej. Polecam zdjęcia fotografa ślubnego z Koszalina

 • Wirtualne spacery

  Jeżeli tylko parasz się montowaniem wirtualnych spacerów i jednocześnie nie dysponujesz własnym kontem internetowym do pokazywania własnych panoram sferycznych 360°, możemy ci zaoferować darmowy serwer, gdzie możesz pokazywać własne wirtualne spacery. Jeżeli tylko wyprodukujesz dość wielką ilość zdjęć o kącie 360°, możesz wtedy pomyśleć nad wykupieniem swojego serwera, gdzie będziesz w stanie zamieszczać wyprodukowane przez siebie zdjęcia o kącie 360 stopni.

  data: 14.07.2012 | adres: http://fotowizjer.com/ | słowa kluczowe: panorama sferyczna zdjęcie panoramiczne wirtualny spacer wirtualna wycieczka gigapanorama | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny