Katalog stron

Strony informatyczne

sylwiahofman.pl

Już dzisiaj skorzystaj z najwyzszej jakości usług pani Sylwii Hofman, jakie poparte są sporym doświadczeniem. Dzięki ogromnej wiedzy, jak również doświadczeniu jest ona w stanie proponować utrzymane na najwyższym poziomie usługi, do jakich można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (albo grup zorganizowanych) jak również dla firm. Jesteś w stanie korzystać ze szkoleń dotyczących takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak też odkrywanie typu osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Co więcej chcąc trafić do ogromnego grona osób prowadzi też konsultacji terapeutyczne, dzięki którym pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Białołęka

  Śliczny uśmiech to pragnienie zarówno kobiet jak i mężczyzn. W tym celu musimy pielęgnować uzębienie każdego dnia. Nie wolno zapominać o systematycznym odwiedzaniu dentysty. Lekarz dentysta przejrzy stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje odpowiednią kurację. Mogą to być licówki, wymiana plomby, lub zalecenia chirurgiczne. Dlatego też powinniśmy dbać o zęby codziennie i już jako dziecko. Należy nadmienić, że o ile licówki są "operacją" kosmetyczną to warto troszczyć się o zęby, żeby wizyta u lekarza kończyła się tylko przeglądem. Zachęcamy dzieci i dorosłych do zbadania swoich zębów.

 • Test na Depresje

  Jednym z najbardziej poważnych problemów dzisiejszych czasów jest to, że bardzo wielu ludzi cierpi na depresję. Mówi się nawet, że depresja to choroba cywilizacyjna. Jednakże nasza cywilizacja to również bardzo dużo zalet - czyli znakomitą większość chorób można przezwyciężyć. Nie inaczej jest, jeśli w grę wchodzi depresja. Wystarczy udać się do psychiatry, który w trakcie swojej działalności leczył bardzo wielu chorych, a więc na pewno posiada spore umiejętności oraz potrzebne doświadczenie. Jak zatem można zauważyć, depresja jak najbardziej może być uleczona. Trzeba jednak o to się starać.

  data: 22.02.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Trema warsztaty Kraków

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów jest nastawiony na pomoc grupie zawodowej tzn. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma zagadnieniami. Opieka psychologiczna jaką otaczamy artystów, pozwala pokonać problemy związane tj. trema warsztaty Kraków , jaka towarzyszy wszystkim osobom występującym publicznie. Współpracujemy z artystami rozwijającymi swoje ambicje zawodowe, opierając się na najlepszych metodach psychologicznych i razem zmierzamy na szczyt. Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy prowadząc warsztaty, które dają możliwość pełnego wykorzystania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla indywidualnego rozwoju i najwłaściwszego działania we obecnych czasach uzdolnionych artystów w różnym wieku. Razem znajdziemy odpowiedź na trudne pytanie - jak pokonać tremę? Swoją usługę kierujemy również do instytucji aktorów i muzyków organizując warsztaty grupowe.

  data: 11.01.2013 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Internetowa poradnia psychologiczna

  Logopeda bądź psychoterapeuta to specjaliści jakich odnajdą Państwo na prezentowanej tu witrynie www. Jest to strona internetowa, która przedstawia propozycję Internetowej Poradni Psychologicznej Alter-Ego. Lokalizacja poradni znajduje się na Dolnym Śląsku w mieście Wałbrzych. Oferta poradni skierowana jest jednak nie tylko do mieszkańców Wałbrzycha, lecz też osób mieszkających w innych miastach, na terenie całej Polski. Poradnia psychologiczna oferuje bowiem porady psychologa online. W propozycji jest na przykład szkoła dla rodziców dzieci z ADHD . Internetowa Poradnia Psychologiczna Alter-Ego to stosowne wyjście dla osób szukających logopedy albo psychologa.

  data: 14.02.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny